PRZEPOMPOWNIE

Specjalizujemy się w branży przepompownie Kraków. Przepompownie to urządzenia występujące nie tylko w Krakowie ale i okolicach. Przepompownie sanitarne i deszczowe są urządzeniami przeznaczonymi do bezobsługowego przesyłania mediów na duże odległości. Zazwyczaj media tłoczą dwie pompy pracujące naprzemiennie. Stosowane też są urządzenia przydomowe wyposażone w jedną pompę zanurzeniową. Pompownie sanitarne i deszczowe pracują w trybie automatycznym lub ręcznym i wymagają przeglądów dlatego też przepompownie Kraków są ważnym elementem naszej oferty. Przepompownie stosowane są wszędzie tam gdzie nie jest możliwy system grawitacyjny. Oferujemy doradztwo oraz montaż pompowni w oparciu o wytyczne zamawiającego. Zajmujemy się rozbudową oraz modernizacją przepompowni, a także pomiarami elektrycznymi.

Wykonujemy przeglądy okresowe, gwarancyjne i inne. Specjalizujemy się w naprawach oraz konserwacji pompowni zarówno deszczowych jak i sanitarnych. Posiadamy w ofercie części zamienne oraz zamienniki. Automatykę pompowni zapewniamy dzięki wyłącznikom pływakowym lub i sondzie hydrostatycznej. Serwisujemy wiele typów tego typu urządzeń na terenie Krakowa oraz Małopolski. Wszystkie prace wykonujemy szybko i solidnie. Utrzymujemy długofalową współpracę z kontrahentami. Przeprowadzamy rozruch hydromechaniczny pompowni na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy przeglądy separatorów lamelowych i koalescencyjnych.

Specjalizujemy się również w naprawie pomp zanurzeniowych min. takich producentów jak Sulzer czy KSB. W przypadku uszkodzonych pomp oferujemy demontaż i bezpłatną diagnozę. Po ustaleniu przyczyny usterki składamy propozycję naprawy w oparciu o wyliczone koszty. Czekamy na akceptację klienta i nie działamy bez jego aprobaty.

Zapewniamy kompleksowy transport pomp na potrzeby realizacji zarówno w Krakowie jak i okolicach. Posiadamy wiele rekomendacji zadowolonych kontrahentów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Ze względu na odległość zapraszamy do korzystnej współpracy na terenie Małopolski. Co więcej oferujemy atrakcyjne ceny w związku z tym współpracujemy z wieloma instytucjami. Dla stałych klientów stosujemy rabaty co więcej udzielamy bezpłatnych porad.